شرکت EQS

خانه / عناوين سايت

به دنبال خواسته هاي شما

درباره ما

 

درباره ما

شرکت EQS انگلستان در ابتدا حوزه های وسیعی از فعالیت های مهندسی به خصوص کیفیت، اجرای پروژه های مهندسی و همچنین مباحث مرتبط با ایمنی و محیط زیست در پروژه ها را تحت پوشش قرار داد و به تدریج صدور گواهی نامه و تاییدیه های بین المللی را با اخذ تاییدیه از بنیاد کیفیت و استاندارد بریتانیا به دامنه فعالیت خود افزود.

در حال حاضر شرکت EQS انگلستان در اکثر حوزه های صدور گواهینامه های بین المللی از جمله ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 22000, ISO 10004, ISO 3834, 9001 و بسیاری دیگر از گواهینامه های بین المللی تحت اعتبار موسسه اعتبار دهی بریتانیا فعالیت دارد. 

از دیگر فعالیت های مهم و ارزشمند شرکت EQS گواهینامه های مربوط به محصول شامل نشان اروپایی CE در بسیاری از حوزه ها از جمله وسایل پزشکی، وسائل و تجهیزات دارای پتانسیل انفجار، تجهیزات و وسایل ساختمانی، اسباب بازی، تجهیزات الکتریکی ولتاژ پایین و سایر موارد مرتبط، Service Certificate, Product Certificate و Guarantee Award می باشد.

دفتر نمایندگی شرکت EQS انگلستان در ایران یکی از فعالیترین دفاتر نمایندگی EQS درسطح بین المللی می باشد. این شرکت با سالها تجربه و با بهره گیری از مجربترین ممیزان و بازرسان کارآزموده که تمامی آنها چندین سال تجربه در شرکت های مختلف گواهی دهنده دارند همکاری موثر و کارآمدی دارد.

 

دفتر نمایندگی EQS انگلستان در ایران که نماینده انحصاری شرکت EQS در این منطقه می باشد کلیه خدمات ارائه شده توسط شرکت EQS انگلستان را با تمامی امکانات ارائه می دهد و در حال حاضر نیز با بسیاری از شرکت های معتبر در ایران و خاورمیانه همکاری می کند و بسیاری از گواهینامه های بین المللی را به آن شرکت ها ارائه کرده است.

 

شرکت EQS اکنون با صدور بیش از گواهی نامه های متعدد برای مشتریان خود خانواده بزرگی از شرکت ها و سازمان های مختلف را تحت پوشش دارد و با ارایه خدمات رقابتی و مناسب توسعه چشمگیری را پیش روی دارد.

 

Image